Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
Zapomenuté heslo|Nová registrace
OdhlásitObjednávkyNastavení účtu
Rehabilitace Diagnostika
Léčba Prevence
0
Nákupní košík
[0] 0.00,- Kč

Časopis Umění fyzioterapie® je odborný časopis určený primárně pro fyzioterapii a ostatní lékařské i nelékařské obory. Inspirací může být všem zájemcům o zkušenosti, názory a poznatky získané z vlastní praxe autorů. 
Jednotlivá čísla jsou vždy zvolena monotématicky a jsou oslovováni významní autoři ze světa medicíny z České republiky a ze zahraničí, kteří se dané problematice intezivně věnují. Cílem je podat celistvý pohled na aktuální řešenou problematiku, a tím umožnit její mezioborové propojení. Autoři se snaží ve svých článcích co nejpraktičtěji zachytit postupy své práce, což doprovází jasná profesionální fotodokumentace. Formou rozhovorů se setkáváme s předními odborníky a čtenáře blíže seznamujeme s aktuálním děním. Časopis Umění fyzioterapie se tak stává cenným a uceleným zdrojem potřebných informací.
Editorialy jsou k přečtení u všech čísel, kde také naleznete představení autorů. 
 
Časopis Umění fyzioterapie vychází pouze v tištěné podobě v rozsahu 80 stran a to dvakrát ročně - v únoru a v září. Čísla se pravidelně dotiskují a dají se zakoupit zde na eshopu nebo v kamenných prodejnách. Pro zájemce je zřizeno předplatné.
 
Souběžně s tištěným časopisem Umění fyzioterapie probíhá pro obohacení čtenáře v elektronické verzi sekce "Blog", kde najdete články, které nejsou součástí tištěné verze časopisu (ale váží se k zvolenému tématu). Součástí jsou také rozhovory se zajímavými hosty - odborníky nejen ze světa rehabilitační medicíny. 
 
Je nám potěšením pozorovat nárůst čtenářů našeho časopisu, kteří kladně hodnotí celkovou výstupní hodnotu časopisu pro praxi - obohacení a inspiraci s mezioborovým zaměřením.
 
Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na další práci,
 
Vaše redakce UmFyz